Kategoria: SQL Server

Program WMS wykorzystujący platformę Microsoft IIS Server, bazę danych MS SQL Server dostarcza rozwiązań dla najbardziej wymagających. Program magazynowy można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android. SoftwareStudio jest to producent aplikacji internetowych w technologii Microsoft ASP.net, baza danych Microsoft SQL Server. Aplikacje Internetowe w standardzie HTML5, CSS3. W firmach logistycznych pojawia się także potrzeba wyceny usług magazynowych w celu obciążenia klienta fakturą za takie usługi. Odpowiedzią na takie zapotrzebowania jest system klasy WMS obsługujący magazyn wysokiego składowania. System magazynowy SQL dzięki instalacji na serwerze może udostępniać wybrane dane dla kontrahentów. Oprogramowanie daje również spore możliwości integracji z innymi systemami np. księgowymi, a sama instalacja nie wymaga posiadania serwera przez klienta, gdyż może ono działać w chmurze obliczeniowej.

android program WMS

Program magazynowy na Androida

Program magazynowy na Androida dostępny jest w ofercie SoftwareStudio od 2014 roku, a od 2017 zastąpił całkowicie program magazynowy Windows CE/Windows Mobile.

Microsoft SQL 2008 server

MICROSOFT SQL 2008 SERVER – SQL Server 2008 to platforma do zarządzania danymi i ich analizy. Microsoft SQL 2008 server

Technologia WMS

Zarządzania Bazą Danych SQL

ZARZĄDZANIA BAZĄ DANYCH SQL – W bazie danych zawarta jest wiedza odnosząca się do pewnego wydzielonego fragmentu świata rzeczywistego. Zarządzania Bazą Danych SQL