INTERNETOWY PROGRAM MAGAZYNOWY

Moduł internetowy dla kontrahentów znajduje zastosowanie tam, gdzie istnieje potrzeba udostępniania informacji o stanach magazynowych wielu różnym kontrahentom. Obecnie program magazynowy może okazać się niezbędny.

Dane udostępnia się są wraz z możliwością wystawiania dokumentów poleceń wydań, kontrolą operacji magazynowych.

Internet, czyli sieć www była pierwotnie używana wyłącznie do dostarczania statycznych stron zawierających tekst i obrazki. Oprogramowanie serwera www było stosunkowo proste. Wystarczyło że odbierał on żądania stron identyfikujące adres URL pliku, pobierał plik o wskazanej nazwie z dysku serwera. Po tym zwracał go do klienta.

Internetowy program magazynowy

Aplikację internetową wykorzystuje się zwykle w sytuacji, gdy firma prowadzi magazyn na zasadzie outsourcingu (magazyn klienta). Przy czym świadczy usługi magazynowania przede wszystkim innym podmiotom. Właściciel towaru może przez przeglądarkę internetową sprawdzać własne stany magazynowe, kontrolować dokumenty przychodu i rozchodu, czy też rejestrować polecenia wydania oraz awiza dostawy.

Specjalistyczne firmy logistyczne zajmujące się usługami związanymi z prowadzeniem magazynu dla swoich klientów mogą oferować im dostęp do danych za pomocą modułu internetowego.

internetowy system magazynowy

Magazyn Wysokiego Składowania wymaga sprawnego oprogramowania pozwalającego na integrację z popularnym na rynku systemami ERP.Nowoczesne programy do magazynowania dostępne są na terminale z czytnikami kodów kreskowych z systemem Android. Można z nich jednak korzystać nawet z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę Internetową. System magazynowy online firmy SoftwareStudio zgodne jest ze standardem HTML5, CSS3 i JQuery. Nowoczesny program do obsługi magazynu dostępny jest na kolektory z systemem Android, ale również z dowolnego urządzenia poprzez przeglądarkę Internetową.