W dokumencie inwentaryzacji należy zapisać datę – pole data. Wszelkiego typu operacje magazynowe realizowane mogą być za pomocą przenośnych terminali z czytnikami kodów kreskowych. Symbol motorola z Windows Mobile lub Windows Ce podłączonych drogą radiową bezpośrednio (On-line) z bazą danych. Konsultanci SoftwareStudio prowadzą wdrożenia programów według różnych metod. W tym najczęściej metodyki wdrożeniowej, pozwalającej wypracować optymalne dla danego klienta rozwiązanie biznesowo-informatyczne. Oprogramowanie kolektory danych

Oprogramowanie kolektory danych. Magazynowy system informatyczny

Przyjęcie z przepakowania nie jest ujmowane w zestawieniach kosztów. Program pozwala za pomocą dedykowanego modułu drukować na drukarkach kodów kreskowych zebra. Etykiety logistyczne w tym etykiety zgodne ze standardem GS1, a także wymaganiami sieci netto. Pozycja menu kontrahenci wyświetla listę kartotek kontrahentów. Operator logistyczny, dzięki swojemu doświadczeniu, może przynieść wiele korzyści firmie dla której pracuje. Wpisz opis witryny sieci web w polu opis. Wszystkie funkcje można wywoływać z poziomu wstążki zlokalizowanej na górze okna programu. Zmiana lokalizacji Zl dokument jest zapisywany na podstawie dokumentu Pz. Jeżeli istnieje konieczność uruchamiania aplikacji Windows na komputerach mac z system IOS to można wykorzystać wirtualne serwery w chmurze. A także łączyć się z aplikacją za pomocą protokołu RDP (zdalny pulpit).

W oparciu o indywidualne podejście do jego potrzeb. Jak również o doświadczenie zdobyte podczas wieloletnich wdrożeń i pracy z klientami różnorodnych branż. Technika automatycznej identyfikacji za pomocą kodów kreskowych można wykorzystać do identyfikacji towarów. Miejsc składowania, czyli adresów paletowych, palet i innych opakowań transportowych. W tym wariancie gospodarka prowadzona jest w układzie ilościowym. Natomiast program ewidencjonuje obroty magazynowe w ujęciu kosztowym, w celu obciążania kontrahenta za usługi składowania i magazynowania.

Magazynowy-system-informatyczny

MAGAZYNOWY SYSTEM INFORMATYCZNY, oprogramowanie kolektory danych

Oprogramowanie kolektory danych
Oprogramowanie kolektory danych

Oprogramowanie do magazynowania przeznaczone jest dla firm zarządzających magazynami, w tym magazynami wysokiego składowania. Program WMS firmy SoftwareStudio pozwala w pełni kontrolować wszystkie operacje magazynowe, dzięki możliwości wystawiania dokumentów wydań, przyjęć, a także przesunięć magazynowych. Ponadto, jego architektura pozwala dowolnie konfigurować dodatkowe funkcjonalności tak, by kompleksowo odpowiadały na indywidualne potrzeby danej organizacji.

Oprogramowanie do magazynowania
Oprogramowanie do magazynowania

Aplikacja magazynowa Android od SoftwareStudio jest modułem rozszerzającym możliwości systemu WMS.net. Działa na mobilnych urządzeniach tzw. kolektorach danych. Obsługuje on czytniki kodów kreskowych liniowe , jak również 2D. Możliwe jest generowanie kodów kreskowych w programie magazynowym, a także przypisywanie ich do produktów. Ponadto program wykorzystuje aparat fotograficzny do robienia zdjęć, jak również załączania plików do dokumentów magazynowych. Zaawansowane rozwiązania korzystają także z czytnika RFID do szybkiej identyfikacji nośników lub dużych i drogich urządzeń. Tak więc, aplikacja magazynowa na terminal mobilny z systemem Android zeskanuje kody kreskowe lub radiowe tagi RFID towarów, palet, materiałów lub narzędzi.

Aplikacja magazynowa Android SoftwareStudio
Aplikacja magazynowa Android SoftwareStudio
Awizacja kierowcy

Jednostki towarowe

W systemie WMS operator może wygenerować odpowiednią etykietę i oznaczyć nią jednostki towarowe lub w momencie przyjmowania towaru do magazynu przyjąć do systemu informacje zawarte na etykiecie nadanej jej wcześniej przez inny podmiot. Pomiędzy tymi systemami powinna funkcjonować sprawna wymiana danych, oparta na ujednoliconych standardach przekazywania informacji. Nowe klasy oprogramowania zapewniają zwykle obsługę zróżnicowanych danych w poszczególnych podsystemach informatycznych przedsiębiorstw i swobodne przenoszenie ich z modułu do modułu.

Jednostki towarowe
Jednostki towarowe

W tan sposób administrator może podkreślać ważność pewnych informacji. Administrator systemu ma dostęp do specjalnego konfiguratora – projektanta, za pomocą któego definiuje słowniki poszczególnych pojęć, zwrotów i fraz. Dokument pz dokument pz zapisany zostaje po zatwierdzeniu dokumentu pz bufor.

Oprogramowanie Android kolektor danych
Oprogramowanie Android kolektor danych

MAGAZYNOWY SYSTEM INFORMATYCZNY, oprogramowanie kolektory danych

Aplikacja okna czasowe

Magazynowe systemy informatyczne

System WMS służy koordynowaniu prac magazynowych. Magazynowy system informatyczny jest to wysoce wyspecjalizowany system usprawniający kluczowe procesy zachodzące w magazynach. System magazynowy ma duże znaczenie dla operatorów (usługodawców) logistycznych, obsługujących w swoich magazynach i terminalach codziennie dużą liczbę zróżnicowanych przesyłek, pochodzących od wielu nadawców i kierowanych do wielu odbiorców.

Awizacje dostaw

Zarządzanie magazynem ADR

Przydział miejsc magazynowych – w oparciu o zdefiniowane strategie. System WMS wspomaga zarządzanie magazynem ADR ponieważ może wyznaczyć optymalne miejsce dla przyjmowanego towaru. Wybierając miejsce, algorytm może uwzględnić takie aspekty jak np. klasa rotacji artykułu, odległość od miejsca zbiórki, stopień zapełnienia nośnika (palety), wymiary nośnika, klasyfikacja ADR.

Zarządzanie oknami czasowymi

Koordynowaniu prac magazynowych

System WMS służy koordynowaniu prac magazynowych. Magazynowy system informatyczny jest to wysoce wyspecjalizowane system usprawniający kluczowe procesy zachodzące w magazynach. Mają one duże znaczenie przede wszystkim dla operatorów, czyli usługodawców logistycznych, obsługujących w swoich magazynach, a także terminalach codziennie dużą liczbę zróżnicowanych przesyłek, pochodzących od wielu nadawców i kierowanych do wielu odbiorców.

Zarządzanie oknami czasowymi

Wysyłanie towaru z magazynu

Zwykle stany magazynowe w dwóch niezależnych programach nie będą zgodne, bo każdy może wprowadzać inne dane. Drukuje termicznie, a także termotransferowo. Lepszy poziom obsługi klientów – wdrożony system WMS pozwala na dokładne planowanie obsługi dostaw, umożliwia rezerwację doków, albo też bram załadunkowych, przygotowanie materiałów dokładnie w odpowiednim czasie, a także miejscu.

Platforma awizacyjna

Etykiety logistyczne GS1

Moduł do drukowania etykiet logistycznych w standardzie GS1 zgodnie z wymaganiami stawianymi przez sieć NETTO dla dostawców towarów do sieci marketów.

OPROGRAMOWANIE KOLEKTORY DANYCH, magazynowy system informatyczny.

 • Przyjęcie z przepakowania nie jest ujmowane w zestawieniach kosztów;
 • Program pozwala za pomocą dedykowanego modułu drukować na drukarkach kodów kreskowych. Zebra etykiety logistyczne w tym etykiety zgodne ze standardem GS1, a takze wymaganiami sieci netto;
 • Pozycja menu kontrahenci wyświetla listę kartotek kontrahentów;
 • Operator logistyczny, dzięki swojemu doświadczeniu, może przynieść wiele korzyści firmie dla której pracuje;
 • Wpisz opis witryny sieci WEB w polu opis;
 • Wszystkie funkcje można wywoływać z poziomu wstążki zlokalizowanej na górze okna programu;
 • Zmiana lokalizacji Zl dokument jest zapisywany na podstawie dokumentu pz;
 • Jeżeli istnieje konieczność uruchamiania aplikacji Windows na komputerach mac z system IOS to można wykorzystać wirtualne serwery w chmurze. A także łączyć się z aplikacją za pomocą protokołu RDP (zdalny pulpit);
 • W dokumencie inwentaryzacji należy zapisać datę – pole data;
 • Wszelkiego typu operacje magazynowe realizowane mogą być za pomocą przenośnych terminali z czytnikami kodów kreskowych. Symbol motorola z Windows mobile lub Windows CE podłączonych drogą radiową bezpośrednio (On-line) z bazą danych;
 • Konsultanci Softwarestudio prowadzą wdrożenia programów wg różnych metod. W tym najczęściej metodyki wdrożeniowej, pozwalającej wypracować optymalne dla danego klienta rozwiązanie biznesowo-informatyczne, w oparciu o indywidualne podejście do jego potrzeb, jak również o doświadczenie zdobyte podczas wieloletnich wdrożeń i pracy z klientami różnorodnych branż;
 • Technika automatycznej identyfikacji za pomocą kodów kreskowych można wykorzystać do identyfikacji towarów, miejsc składowania (adresów paletowych), palet, a także innych opakowań transportowych;
 • W tym wariancie gospodarka prowadzona jest w układzie ilościowym, natomiast program ewidencjonuje obroty magazynowe w ujęciu kosztowym, w celu obciążania kontrahenta za usługi składowania i magazynowania;