Tag: integracja

program WMS

Aplikacja internetowa

APLIKACJA INTERNETOWA Wiele firm, które zastanawiają się nad prowadzeniem własnego sklepu internetowego, nie planuje prowadzenia Magazynu, a jedynie bieżące realizowanie zamówień poprzez aplikacje internetową.

program WMS

Kartoteki magazynowe

KARTOTEKI MAGAZYNOWE Obrót towarowy w magazynie rejestrowany jest zawsze w powiązaniu z kartotekami asortymentowymi, które stanowią bardzo rolę w całym systemie ewidencji magazynowej.

Palety

PALETY – Gospodarownie paletami w magazynie wymaga dodatkowej ewidencji z dostawcami i odbiorcami palet palety, gospodarka paletami, program do palet, lokacja stała, lokacja wirtualna, nośnika, etykieta logistyczna, gs1, sscc, gtin

Transakcje

TRANSAKCJE – W programie magazynowym transakcje to elementy składowe systemu WMS, czyli najmniejsze jednostki z których zbudowany jest program. transakcje magazyn wms

oprogramowanie WMS

Obce magazyny wysokiego składu

OBCE MAGAZYNY WYSOKIEGO SKŁADU Oferowane rozwiązania dedykowane są w różnych wariantach w tym o prowadzenia magazynu na zasadzie outsourcingu (usługi magazynowania), magazyn logistyczny w którym przechowywany jest towar innych firm.

Bezpieczeństwo w magazynie

BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE – Najważniejszymi elementami infrastruktury magazynowej są regały i wózki do ich obsługi. Już na etapie wyposażania magazynu w regały i wózki trzeba myśleć o przyszłym, bezpiecznym ich użytkowaniu. Bezpieczeństwo w magazynie

wybór oprogramowania magazynowego

Oprogramowanie magazynowe

OPROGRAMOWANIE MAGAZYNOWE Nowoczesne technologie informatyczne pozwalają na zarządzanie magazynem za pomocą komputerowego oprogramowania magazynowego. Zarządzania magazynem nie tylko bezpośrednio personelowi znajdującemu się na terenie zakładu, ale poprzez internet z dowolnego miejsca na ziemi.

Rotacja i zaleganie

ROTACJA I ZALEGANIE TOWARÓW Analiza towaru w magazynie wymaga często odpowiedzi na pytania co często a co wolno rotuje lub w jakich miejscach towar najczęściej jest przyjmowany i wydawany.

dokument przyjęcia

Magazyn klienta

MAGAZYN KLIENTA Specjalistyczne firmy logistyczne zajmujące się usługami związanymi z prowadzeniem magazynu dla swoich klientów mogą oferować im dostęp do danych za pomocą modułu internetowego.