Tag: integracja

Zakres funkcjonalny

ZAKRES FUNKCJONALNY System komputerowy Studio Magazyn WMS.net przeznaczony jest do obsługi dla dowolnego przedsiębiorstwa, a w szczególności dla firm handlowych i produkcyjnych.

Komisjonowanie

KOMISJONOWANIE Komisjonowanie – order picking. Przepakowanie towarów jest rejestrowane przez dokumenty: Rw – rozładunek palet (wydanie do przepakowania) oraz Pw – załadunek towaru na inne palety (przyjęcie z przepakowania).

moduł logityczny

Moduł internetowy dla kontrahentów

MODUŁ INTERNETOWY DLA KONTRAHENTÓW Moduł internetowy dla kontrahentów magazynu znajduje zastosowanie tam, gdzie istnieje potrzeba udostępniania informacji o stanach magazynowych przez internet.

skaner kodów kreskowych w magazynie

Obsługa magazynu wysokiego składowania

OBSŁUGA MAGAZYNU WYSOKIEGO SKŁADOWANIA Obsługa magazynu wysokiego składowania opiera się na pomocniczych kartotekach miejsc adresowych (miejsca składowania) w których przechowywany jest towar.

Etykiety logistyczne GS1

ETYKIETY LOGISTYCZNE GS1 Moduł do drukowania etykiet logistycznych w standardzie GS1 zgodnie z wymaganiami stawianymi przez sieć NETTO dla dostawców towarów do sieci marketów.

Magazyn Framework

MAGAZYN FRAMEWORK Program wersja Framework przeznaczony jest do pracy w środowisku Windows z interfejsem przypominającym pakiet Office 2007/2010

program wms

DEMO Program WMS

DEMO PROGRAM WMS Wersja demonstracyjna programu magazynowego pozwala poznać szereg standardowych funkcjonalności systemu.

Wagi paletowe

WAGI PALETOWE – Proces ważenia palet odbywa się fizycznie na wadze elektronicznej wyposażonej w moduł obsługi wagi paletowej. Ważenie palet i weryfikacja odbywa się z poziomu terminala radiowego, magazynier po zakończeniu pakowania palety do wysyłkiContinue reading

Konfiguracja programu magazynowego

KONFIGURACJA PROGRAMU MAGAZYNOWEGO Oprogramowanie magazynowe może być w dużym stopniu skonfigurowane przez administratora za pomocą szablonów personalizując układ programu wg własnych upodobań.