Tag: integracja

program WMS

Stany magazynowe

STANY MAGAZYNOWE Program magazynowy pozwala nie tylko na bieżącą weryfikację stanów magazynowych, ale także dynamicznie ustala stany na wskazany dzień.

program magazynowy online lokalizacje

Program magazynowy WMS

PROGRAM MAGAZYNOWY WMS Rozwiązania przepływu informacji wspomagające procesy magazynowe wykorzystują program magazynowy WMS w ich realizacji. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie większego magazynu, którego zadaniem jest sprawna obsługa, stanowiąca podstawowy atrybut procesu logistycznego bez programu magazynowegoContinue reading

magazyn wysokiego składowania

Nowoczesny magazyn

NOWOCZESNY MAGAZYN Rozwiązania przepływu informacji wspomagające procesy magazynowe wykorzystują komputery w ich realizacji. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie większego magazynu, którego zadaniem jest sprawna obsługa, stanowiąca podstawowy atrybut procesu logistycznego bez komputera.

Zakres funkcjonalny

ZAKRES FUNKCJONALNY System komputerowy Studio Magazyn WMS.net przeznaczony jest do obsługi dla dowolnego przedsiębiorstwa, a w szczególności dla firm handlowych i produkcyjnych.

Komisjonowanie

KOMISJONOWANIE Komisjonowanie – order picking. Przepakowanie towarów jest rejestrowane przez dokumenty: Rw – rozładunek palet (wydanie do przepakowania) oraz Pw – załadunek towaru na inne palety (przyjęcie z przepakowania).

moduł logityczny

Moduł internetowy dla kontrahentów

MODUŁ INTERNETOWY DLA KONTRAHENTÓW Moduł internetowy dla kontrahentów magazynu znajduje zastosowanie tam, gdzie istnieje potrzeba udostępniania informacji o stanach magazynowych przez internet.

skaner kodów kreskowych w magazynie

Obsługa magazynu wysokiego składowania

OBSŁUGA MAGAZYNU WYSOKIEGO SKŁADOWANIA Obsługa magazynu wysokiego składowania opiera się na pomocniczych kartotekach miejsc adresowych (miejsca składowania) w których przechowywany jest towar.

Etykiety logistyczne GS1

ETYKIETY LOGISTYCZNE GS1 Moduł do drukowania etykiet logistycznych w standardzie GS1 zgodnie z wymaganiami stawianymi przez sieć NETTO dla dostawców towarów do sieci marketów.

Magazyn Framework

MAGAZYN FRAMEWORK Program wersja Framework przeznaczony jest do pracy w środowisku Windows z interfejsem przypominającym pakiet Office 2007/2010