Tag: Rozwiązania

SoftwareStudio to producent oprogramowania, który dostarcza rozwiązania biznesowe oraz programy na zamówienie. Program magazynowy Android stanowi element rozwiązania do obsługi magazynów logistycznych. Bezpieczny i stabilny system do zarządzania magazynem oferuje aplikacje na terminale radiowe (kolektory) działające w sieci lokalnej WiFi lub przez Internet. Program magazynowy Android stanowi element rozwiązania do obsługi magazynów logistycznych.

wybór oprogramowania magazynowego

Oprogramowanie magazynowe

OPROGRAMOWANIE MAGAZYNOWE Nowoczesne technologie informatyczne pozwalają na zarządzanie magazynem za pomocą komputerowego oprogramowania magazynowego. Zarządzania magazynem nie tylko bezpośrednio personelowi znajdującemu się na terenie zakładu, ale poprzez internet z dowolnego miejsca na ziemi.

Magazyn Framework

MAGAZYN FRAMEWORK Program wersja Framework przeznaczony jest do pracy w środowisku Windows z interfejsem przypominającym pakiet Office 2007/2010

program WMS

Aplikacja internetowa

APLIKACJA INTERNETOWA Wiele firm, które zastanawiają się nad prowadzeniem własnego sklepu internetowego, nie planuje prowadzenia Magazynu, a jedynie bieżące realizowanie zamówień poprzez aplikacje internetową.

dokument przyjęcia

Magazyn klienta

MAGAZYN KLIENTA Specjalistyczne firmy logistyczne zajmujące się usługami związanymi z prowadzeniem magazynu dla swoich klientów mogą oferować im dostęp do danych za pomocą modułu internetowego.

program WMS kod QR

Skanowanie numeru seryjnego

SKANOWANIE NUMERU SERYJNEGO Ewidencja urządzeń posiadających unikalny numer seryjny (SN – Serial Number) występujący w urządzeniach elektrycznych, elektronicznych lub mechanicznych wymaga zastosowania systemu automatycznej identyfikacji za pomocą kodów kreskowych lub kodów QR.

Drukarka kodów kreskowych

DRUKARKA KODÓW KRESKOWYCH Drukarka kodów kreskowych ZEBRA ZM400 to doskonałe półprzemysłowe rozwiązanie do wykorzystania z modułem drukowania etykiet logistycznych GS1

Motorola Symbol MC9090

MOTOROLA SYMBOL MC9090 – Terminal radiowy MOTOROLA/SYMBOL MC9090 serii MC 9090 z WIndows Mobile to doskonałe rozwiązanie do magazynu wysokiego składowania. MOTOROLA SYMBOL MC9090 terminal radiowy kolektor bezprzewodowy

Program internetowy www

PROGRAM INTERNETOWY WWW Wiele firm, które zastanawiają się nad prowadzeniem własnego sklepu internetowego, nie planuje prowadzenia magazynu, a jedynie bieżące realizowanie zamówień poprzez program internetowy www.

Firmy kurierskie

FIRMY KURIERSKIE – Wysyłanie paczek za pośrednictwem firm kurierskich – spedycyjnych wiąże się z dodatkową pracą polegającą na spakowaniu i oznakowaniiu przesyłki kurierskiej . integracja firma kurierska spedytor program paczki przesyłki kurierskie listy przewozowe