Skuteczne narzędzie do pracy w magazynie i bieżącego wprowadzania zmian, a także podglądu jest program WMS. Pozwala sprawnie przemieszczać się pomiędzy konkretnymi funkcjonalnościami. Możliwe jest to nie tylko za pomocą specjalistycznych urządzeń stosowanych do tego celu, ale także każdego mobilnego urządzenia z poziomu przeglądarki internetowej.


Nowoczesne rozwiązania – Program WMS.net

Najnowsze technologie informatyczne umożliwiają tworzenie oprogramowania spełniającego oczekiwania i wymagania firm zajmujących się magazynowaniem, logistyką, a także przedsiębiorstw produkcyjnych posiadających własne powierzchnie magazynowe. Takim oprogramowaniem jest program WMS.net od SoftwareStudio. Posiada on opcje potrzebne zarówno małym magazynom, jak i magazynom wysokiego składowania. Zostało stworzone przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Dzięki czemu jest nie tylko intuicyjne i przejrzyste, ale też dostosowane do różnego rodzaju urządzeń – można w nim pracować z każdego urządzenia poprzez zwykłą przeglądarkę internetową.

zamówienia

Bezpieczeństwo

Istotne jest nie tylko to, aby móc sprawnie i szybko poruszać się po oprogramowaniu. Niezwykle ważne jest samo bezpieczeństwo danych. Uzyskuje się poprzez szyfrowanie. SoftwareStudio korzysta z najpewniejszych sposobów na bezpieczne użytkowanie oprogramowania.
Obecnie standard to SSL, czyli szyfrowanie danych z użyciem odpowiednich protokołów. WMS.net można synchronizować z Active Directory, czyli firmową domeną. Wtedy baza danych nie przechowuje haseł.

Technologie

Oprogramowanie od studioSystem opiera się wyłącznie na nowoczesnych technologiach. Informatyczne systemy pozwalają na stworzenie oprogramowania dla klientów, którzy cenią sobie jakość, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Najważniejszymi technologiami są: HTML5, CSS3, ASP.net, JQuery, baza danych Microsoft SQL Server 2012 (albo nowsze). Wykorzystywane są także moduły na urządzenia mobilne z Windows Mobile Windows CE, ale też Android. Posiłkujemy się także SQL Reporting Services, który umożliwia tworzenie raportów i wydruków.

Awizacja transportu online
Awizacja transportu online

Systemy YMS pomagają zoptymalizować operacje pracowników magazynu oraz platform załadunkowych. Rozwiązanie typu awizacja transportu online zmniejsza przestoje ciężarówek oraz eliminuje chaotyc…

Platforma do awizacji
Platforma do awizacji

Najnowsze technologie coraz skuteczniej wspomagają oraz podnoszą efektywność pracy magazynierów, logistyków, czy przewoźników. Jednym z praktycznych narzędzi jest platforma do awizacji od Sof…

System mobilnej obsługi magazynu
System mobilnej obsługi magazynu

Nowoczesny system mobilnej obsługi magazynu to profesjonalny, wysoce wyspecjalizowany system klasy WMS (Warehouse Management System) zapewniający kompleksowe wsparcie i optymalizację szeroko pojęt…