Skuteczne narzędzie do pracy w magazynie i bieżącego wprowadzania zmian, a także podglądu jest program WMS. Pozwala sprawnie przemieszczać się pomiędzy konkretnymi funkcjonalnościami. Możliwe jest to nie tylko za pomocą specjalistycznych urządzeń stosowanych do tego celu, ale także każdego mobilnego urządzenia z poziomu przeglądarki internetowej.


Nowoczesne rozwiązania – Program WMS.net

Najnowsze technologie informatyczne umożliwiają tworzenie oprogramowania spełniającego oczekiwania i wymagania firm zajmujących się magazynowaniem, logistyką, a także przedsiębiorstw produkcyjnych posiadających własne powierzchnie magazynowe. Takim oprogramowaniem jest program WMS.net od SoftwareStudio. Posiada on opcje potrzebne zarówno małym magazynom, jak i magazynom wysokiego składowania. Zostało stworzone przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Dzięki czemu jest nie tylko intuicyjne i przejrzyste, ale też dostosowane do różnego rodzaju urządzeń – można w nim pracować z każdego urządzenia poprzez zwykłą przeglądarkę internetową.

zamówienia

Bezpieczeństwo

Istotne jest nie tylko to, aby móc sprawnie i szybko poruszać się po oprogramowaniu. Niezwykle ważne jest samo bezpieczeństwo danych. Uzyskuje się poprzez szyfrowanie. SoftwareStudio korzysta z najpewniejszych sposobów na bezpieczne użytkowanie oprogramowania.
Obecnie standard to SSL, czyli szyfrowanie danych z użyciem odpowiednich protokołów. WMS.net można synchronizować z Active Directory, czyli firmową domeną. Wtedy baza danych nie przechowuje haseł.

Technologie

Oprogramowanie od studioSystem opiera się wyłącznie na nowoczesnych technologiach. Informatyczne systemy pozwalają na stworzenie oprogramowania dla klientów, którzy cenią sobie jakość, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Najważniejszymi technologiami są: HTML5, CSS3, ASP.net, JQuery, baza danych Microsoft SQL Server 2012 (albo nowsze). Wykorzystywane są także moduły na urządzenia mobilne z Windows Mobile Windows CE, ale też Android. Posiłkujemy się także SQL Reporting Services, który umożliwia tworzenie raportów i wydruków.

WMS – nowy poziom zarządzania magazynem
WMS – nowy poziom zarządzania magazynem

Zarządzanie operacjami magazynowymi to skomplikowane zajęcie. Wymaga ono pilnowania terminów, dbania o rozłożenie towarów na magazynie, a także zarządzania transportami przychodzącymi i wych…

Notatki i załączniki w systemie WMS
Notatki i załączniki w systemie WMS

Systemy do zarządzania magazynami umożliwiają tworzenie dokumentacji związanej z między innymi przyjęciami i wydaniami. Notatki i załączniki w systemie WMS SoftwareStudio to funkcjonalność …

Oprogramowanie magazynowe WMS. Funkcje systemów Warehouse Management System
Oprogramowanie magazynowe WMS. Funkcje systemów Warehouse Management System

Szczególnym zadaniem realizowanym w ramach systemów Warehouse Management System WMS jest bezbłędna lokalizacja towarów w magazynie. A także kontrola przebiegu obrotu magazynowego. System dosta…