Program magazynowy WMS online w technologii Asp.Net to nowoczesne rozwiązania oparte o przeglądarkę internetową i bazę MS SQL 2012 Server lub nowszą.

Program magazynowy WMS OnLine to program do którego wprowadza się stany magazynowe firmy lub klientów firmy.

Przyjazny interface przez przeglądarkę internetową pozwala w intuicyjny sposób zarządzać produktami i dokumentami magazynowymi, z każdego miejsca na świecie zarówno dla firmy logistycznej jak i klientów magazynu. Internetowy program magazynowy pozwala na pracę przez przeglądarkę internetową (Chrome, FireFox, Opera, Internet Explorer czy Safarii) to oprogramowanie dedykowane do pracy w magazynie, pozbawiony jest nadmiarowych funkcji handlowych, wystawiania faktur czy księgowości.

zamówienia

Klient magazynu ma dostęp do aplikacji magazynowej za pomocą przeglądarki Internetowej. Dostęp do programu magazynowego WMS OnLine daje klientowi poczucie bezpieczeństwa. Zwiększa komfort obsługi związany z bieżącą kontrolą i informacją o stanach magazynowych czy obrotach.

program-WMS

W magazynach zastosowanie programu magazynowego online pozwala na wspólną pracę wielu użytkowników z różnych oddziałów. Wszystko działa na jednym wspólnym serwerze i bazie danych. Pracownicy magazynu mogą korzystać zarówno z aplikacji przez przeglądarkę internetową jak i z modułu Android.

Magazyn WMS.net


Nowoczesne technologie informatyczne pozwalają na zarządzanie magazynem za pomocą programu komputerowego. Zarządzaniem nie tylko bezpośrednio personelowi znajdującemu się na terenie zakładu, ale poprzez internet z dowolnego miejsca na ziemi. Zarządzanie magazynem WMS online za pomocą aplikacji Internetowych pozwala na dostęp do informacji. Informacji o stanach magazynowych, lokalizacjach, dokumentach itp pracownikom firma obsługującej magazyn oraz klientom zdalnym korzystającym z usług magazynu wysokiego składowania.

systemy zarządzania magazynem

WMS online na urządzeniach z systemem Android

Aplikacja na urządzenia z systemem ANDROID moduł magazynowy. WMS online zgodny jest ze standardem HTML5, CSS3 i JQuery. Systemy WMS to rozwiązania dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych, które mają duże wymagania w zakresie sprawnej logistyki magazynowej.

System magazynowy online firmy SoftwareStudio zgodne jest ze standardem HTML5, CSS3 i JQuery. System magazynowy online firmy SoftwareStudio zgodne jest ze standardem HTML5, CSS3 i JQuery. System magazynowy online firmy SoftwareStudio zgodne jest ze standardem HTML5, CSS3 i JQuery. Oprogramowanie magazynowe Android WMS może być uruchamiane na tabletach lub specjalnych terminalach firmy ZEBRA.

program-android-wms

Kolektor magazynowy a program WMS online

Program magazynowy WMS online przeznaczony jest do ewidencji ilościowej w magazynie. Szybkość obsługi zapewnia wykorzystanie tzw magazynowych kolektorów danych. Istotą programu jest możliwość prowadzenia w nim ewidencji magazynowych. Operacji: przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania oraz wydania towarów z dokładnością do miejsca składowania i/lub numeru partii dostawy. Obsługa magazynu wysokiego składowania wymaga innego podejścia niż za pomocą zwykłego programu magazynowego.