Program magazynowy Android działa jako aplikacja na systemie Android.

Magazyn wysokiego składu potrzebuje programu magazynowego Android charakteryzującego się inną funkcjonalnością niż zwykły program handlowo-magazynowy.

Dzięki cyklicznej analizie rotacji towarów, program samodzielnie generuje zlecenia przesunięcia towarów we właściwe lokacje. Program magazynowy Android proponuje rozmieszczenie towaru w magazynie poprzez przydzielanie lokacji po przyjęciu towaru, jak i na bieżące uzupełnianie lokacji magazynowych. Dzięki optymalnemu zarządzaniu powierzchnią magazynową realizacja zleceń przebiega sprawniej, zatem możliwa jest obsługa większej ilości zleceń każdego dnia przy wykorzystaniu niezmienionych zasobów. Prosty program magazynowy – to zwykle synonim taniego rozwiązania, gdy nie stać nas na profesjonalne, zaawansowane rozwiązanie.

Jakość kosztuje, ale się opłaca.

Program WMS

kartoteki towarowe

Program WMS

Edycja kartoteki magazynowej

Program WMS

Edycja kartoteki towarowej

Program WMS

transakcje programu WMS

Program WMS

Etykieta miejsca składowania

Wykorzystanie kolektora danych Android

Program magazynowy Android stanowi moduł systemu do obsługi magazynu. Uruchamiając na mobilnym urządzeniu z wbudowanym skanerem kodów kreskowych zyskujemy nową jakość pracy magazynierów. System informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów – awizacja dostawy i wizyt oraz ruchu na terenie zakładu. Moduł programu Awizacja Transportu umożliwia nam dopisanie nowego awizo oraz zawiera rejestry awiza w buforze i awiza zatwierdzone. Program stanowi element rozwiązania do obsługi magazynów logistycznych. Bezpieczny i stabilny system do zarządzania magazynem oferuje aplikacje na terminale radiowe (kolektory) działające w sieci lokalnej WiFi, albo też przez Internet. Magazynowy program WMS można dostępny jest na komputery z przeglądarką Internetową. Kolektory danych z systemem Android także mogą używać programu WMS.

magazyn android

Android stanowi ważny element rozwiązań obsługi magazynu logistycznego. Uruchamiając go na mobilnym urządzeniu z wbudowanym skanerem kodów kreskowych zyskujemy nową jakość pracy magazyniera. Bezkompromisowe oprogramowanie WMS nie będzie tanie, ale zapewni funkcjonalność na poziomie jakiego potrzebują firmy na wysokim poziomie działalności i organizacji pracy. Program magazynowy online działa na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android. Magazyn w chmurze działa w środowisku wirtualnym, np. VMWare i udostępniany jest użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu. Program magazynowy na Androida dostępny jest w ofercie SoftwareStudio od 2014 roku. Od 2017 zastąpił całkowicie program magazynowy Windows CE/Windows Mobile.